FAQ

 • 1

  В які терміни проводиться Акція?

  Акція проводиться з 12:00 годин 10 жовтня 2019 року по 23:59:59 години 10 грудня 2019 року включно.

 • 2

  Яка продукція приймає участь в Акції?

  - насіння «Смажене» – 50 г., 80 г., 120 г., 125 г., 170 г., 175 г., 250 г.;
  - насіння «Солоне» – 50 г., 80 г., 120 г., 125 г., 170 г., 175 г., 250 г., 260 г.;
  - насіння смажене «Бабусин рецепт» – 80 г., 120 г.;
  - насіння смажене «Преміум» – 80 г., 120 г.;
  - насіння солоне «Преміум» – 80 г., 120 г.;
  - насіння гарбузове – 40 г., 80 г., 140 г.

 • 3

  Де проводиться Акція?

  Акція проводиться по всій території України, крім території Автономної Республіки Крим та тимчасово окупованих територій України.

 • 4

  Як я можу взяти участь в Акції?

  Стати учасником Акції дуже легко! Для цього необхідно:

  1) Протягом періоду проведення Акції придбати від однієї (одна і більше) будь-яких одиниць Акційної продукції та знайти в упаковці фішку із восьмизначним унікальним кодом.

  2) Зареєструвати код протягом періоду проведення Акції на сайті http://priz.in.ua/.

  3) Щоб одержати один з щоденних подарунків необхідно пройти гру «Смартфон за байку» відповідно до правил гри.

 • 5

  Не знайшов фішку в акційній пачці, чому?

  Фішка акційної продукції може з технічних причин міститися не в кожній упаковці продукції, або бути пошкодженою (в тому числі у випадку неможливості побачити восьмизначний унікальний код). Претензії щодо відсутності або пошкодженні вищевказаної фішки в продукції не приймаються.

 • 6

  Як зареєструвати код на сайті?

  Зареєструвати код можна, натиснувши на кнопку «Реєструвати код» на головній сторінці сайту http://priz.in.ua і заповнивши всі необхідні поля в реєстраційній формі.

 • 7

  Не вдається зареєструвати код?

  Переконайтесь, що ви правильно вводите всі символи, на клавіатурі встановлена англійська розкладка, відключений CAPS LOCK. Придивіться уважно до коду! Не плутайте 0 (цифра) і О (буква), 1 (цифра) і l (латинська буква л), а також I і l, f і t, q і g. Спробуйте почистити кеш (Ctrl + R) і оновити сторінку. Якщо все ж код не реєструється - пишіть в форму зворотного зв'язку з відповідною поміткою. Будьте готовими вислати фото акційного коду на вимогу спеціаліста технічної підтримки.

 • 8

  Зареєстрував код, а видало повідомлення: «Такий код вже зареєстрований! Перевірте дані і спробуйте ще раз!», що робити?

  Переконайтесь, що ви правильно вводите всі символи з фішки, після чого перевірте історію зареєстрованих вами кодів у вкладці «Моя історія», можливо код був зареєстрований вами з першої спроби, а при повторній реєстрації коду з’явилось повідомлення: «Такий код вже зареєстрований! Перевірте дані і спробуйте ще раз.»
  Будьте обережними та не передавайте код іншим учасникам!

 • 9

  Які правила гри «Смартфон за байку»?

  Після успішної реєстрації кожного унікального акційного коду на промо-сайті, ви можете пройти гру «Смартфон за байку» протягом 15 хвилин з моменту реєстрації коду і брати участь в розіграші смартфона модель Xiaomi Mi 9T Pro 6/64GB Carbon Black (M1903F11G) або сертифіката на техніку номіналом 500 грн. в разі перемоги, але якщо програли, не засмучуйтесь, ви можете обрати крутезний стікерпак до свого месенджера Telegram абоViber!

  Правила гри наступні: Під час кожного проходження гри з’являється частина прислів'я, яку вам необхідно доповнити. Кожна гра складається з 3 (трьох) частин прислів'я, які нумеруються від №1 до №3. Під час проходження гри вам пропонується 2 (два) варіанти доповнення прислів’я відповідей, серед яких вам потрібно обрати 1 (один) варіант. Ціль гри – правильно доповнити всі прислів’я*.

  Порядок отримання подарунків та стікерпаків у месенджери Telegram або Viber у грі «Смартфон за байку»:

  - На одне із питань ви надали відповідь неправильно - гра закінчується і ви позбавляється можливості брати участь в розіграші смартфона або сертифіката на техніку номіналом 500 грн. При цьому ви може відразу отримати стікерпак у месенджер Telegram або Viber;
  - Ви відповіли правильно на всі питання №1-№3 включно - на екрані з’явиться повідомлення про те, що ви берете участь у розіграші смартфона або сертифіката на техніку номіналом 500 грн. При цьому ви може отримати або смартфон або сертифікат на техніку номіналом 500 грн. за 1 (один) розіграш. Розіграш проводиться щодня о 12.00 та в останній день акції опівночі. Інформація щодо результатів розіграшу буде доступна на сайті в розділі «Переможці». Додатково виграш буде відображатися на сторінці сайту «Моя історія» навпроти зареєстрованого коду в статусі гри.

  Електронний подарунковий сертифікат Алло номіналом 500 грн. надсилається переможцю у вигляді СМС, без попереднього дзвінка оператора, протягом 72 годин.

  А якщо ви виграєте смартфон, то по вказаному при реєстрації номеру мобільного телефону, з вами здійснюватиметься зв'язок представниками компанії Організатора або Виконавця Акції протягом 48 годин.;

  - Для проходження нової гри необхідно зареєструвати новий 1 (один) Код з Фішки акційної продукції.

  *Відповідь вважається правильною, якщо вона збігається із заздалегідь визначеною відповіддю, яка знаходиться в програмній системі гри. Такі відповіді є правильними для всіх і не можуть змінюватися.

 • 10

  Які подарунки я можу отримати?

  10.1. Щоденні подарунки при успішному проходженні гри «Смартфон за байку»:

  1. Мобільний телефон Xiaomi Mi 9T Pro 6/64GB Carbon Black (M1903F11G).
  Максимальна кількість смартфонів за весь період акції — 62 шт.

  2. Електронний подарунковий сертифікат Алло*1 номіналом 500,00 грн.
  Максимальна кількість сертифікатів за весь період акції — 868 шт.

  *1 Електронний подарунковий сертифікат Алло (далі — ПС) — унікальний код (набір символів), який надає можливість його пред’явнику придбати товари та послуги в мережі магазинів «АЛЛО» на суму, що дорівнює сумі номіналів ПС.

  УВАГА! В разі відсутності моделі мобільного телефона Xiaomi Mi 9T Pro 6/64GB Carbon Black (M1903F11G) переможцю надається на вибір два варіанти отримання подарунку:

  1) очікування надходження даної моделі до точок продажу в Україні;
  2) за згодою переможця надати Заохочення іншої моделі в рамках вартості раніше вказаної моделі Заохочення № 1.

  10.2. Щоденні подарунки при програші в грі «Смартфон за байку»:

  1. стікер пак для Telegram або Viber* з героями від ТМ «Сан Саныч» набір «Експерт з насіння»;
  2. стікер пак для Telegram або Viber* з героями від ТМ «Сан Саныч» набір «Котик-муркотик»;
  3. стікер пак для Telegram або Viber*з героями від ТМ «Сан Саныч» набір «Шалені бубки»;
  4. стікер пак для Telegram або Viber*з героями від ТМ «Сан Саныч» набір «Друг Собакен»;
  5. стікер пак для Telegram або Viber*з героями від ТМ «Сан Саныч» набір «Кум Саныча».

  *стікер пак для Telegram або Viber — візуальні зображення, які використовуються для меседжера Telegram або Viber, в 1 (одному) наборі стікер паку міститься від 12 до 23 візуальних зображень.

 • 11

  Чи можу я взяти участь в Акції, якщо мені ще немає 18 років?

  В Акції можуть брати участь дієздатні фізичні особи — громадяни України, яким на момент проведення Акції вже виповнилось 14 років, від імені Учасників в віці від 14 до 18 років виступають виключно їхні батьки або інші законні представники. Якщо тобі ще не виповнилося 14 років, в акції можуть приймати участь твої батьки або інші законні представники.

 • 12

  Скільки кодів можна зареєструвати за один раз?

  Один учасник може зареєструвати не більше 10 кодів на добу (перевірка по номеру телефону).

  Будь-який унікальний код може бути зареєстрований тільки 1 раз.
 • 13

  Як дізнатися, виграв я щось чи ні?

  Після успішної реєстрації унікального акційного коду та перемоги у грі «Смартфон за байку» інформація щодо результатів розіграшу буде доступна на сайті в розділі «Переможці», після про-ведення щоденних розіграшів кожного дня о 12.00 та в останній день акції опівночі.

  Додатково виграш буде відображатися на сторінці сайту «Моя історія» навпроти зареєстрованого коду в статусі гри.

  Електронний подарунковий сертифікат Алло номіналом 500 грн. надсилається переможцю у ви-гляді СМС, без попереднього дзвінка оператора, протягом 72 годин.

  А якщо ви виграєте смартфон, то по вказаному при реєстрації номеру мобільного телефону, з вами здійснюватиметься зв’язок представниками компанії Організатора або Виконавця Акції протягом 48 годин.

 • 14

  Як я можу отримати щоденний подарунок?

  14.1. Електронний подарунковий сертифікат Алло номіналом 500 грн. надсилається переможцю у вигляді СМС, що містить код електронного сертифікату та секретний код на номер мобільного телефону, зазначений при реєстрації унікальних Кодів таким Учасником, протягом 72 годин з моменту визначення Учасника.

  14.2. Мобільний телефон Xiaomi Mi 9T Pro 6/64GB Carbon Black (M1903F11G) надсилається переможцю Виконавцем Акції через Нову Пошту/Укрпошту/служби кур’єрської доставки, протягом 30 (тридцяти) календарних днів від дати отримання відповідних документів.

 • 15

  Я можу отримати виграні подарунки грошима?

  Ні, виграні подарунки в грошовому еквіваленті не видаються.

 • 16

  Я виграв щоденний подарунок Акції, але зі мною ніхто не зв'язався. Що робити?

  Перевірте, чи коректно ви вказали номер телефону при реєстрації на сайті. Зверніться до служби технічної підтримки за допомогою спеціальної форми «Зворотний зв’язок» на сайті Акції або на номер гарячої лінії 0-800-30-11-73.

  УВАГА! Електронний подарунковий сертифікат Алло номіналом 500 грн. надсилається переможцю у вигляді СМС, без попереднього дзвінка оператора. Перевірте вхідні СМС від відправника з альфа-ім’ям «San Sanych».

 • 17

  Чи можна зареєструватися по SMS, поштою або по електронній пошті?

  Реєстрація можлива тільки на сайті http://priz.in.ua.

 • 18

  Чому при реєстрації необхідно вказувати номер мобільного телефону?

  У разі виграшу щоденного подарунку, на вказаний при реєстрації номер телефону буде відправлений електронний сертифікат «Алло». А якщо ви виграєте смартфон, то по вказаному при реєстрації номеру мобільного телефону, з вами здійснюватиметься зв'язок представниками компанії Організатора або Виконавця Акції. Також номер мобільного телефону - це ваш ідентифікатор.

 • 19

  Як я отримаю підтвердження, що мій код був зареєстрований?

  Після реєстрації коду, з’являється повідомлення з текстом про прийняття коду. У разі порушення умов реєстрації коду, ви отримаєте відповідь про відмову в реєстрації із зазначенням причин відмови.

 • 20

  Як будуть доставлятися подарунки? Хто оплачує доставку?

  20.1. Електронний сертифікат «Алло» надсилається у вигляді СМС, що містить код електронного сертифікату та секретний код на номер мобільного телефону, що зазначений при реєстрації унікальних Кодів таким Учасником, протягом 72 годин з моменту визначення Учасника отримувачем такого подарунку.

  20.2. Мобільний телефон Xiaomi Mi 9T Pro 6/64GB Carbon Black (M1903F11G) надсилається переможцю Виконавцем Акції через Нову Пошту/Укрпошту/служби кур’єрської доставки, протягом 30 (тридцяти) календарних днів від дати отримання відповідних документів за рахунок Виконавця чи Організатора Акції.

Є інші питання? Звертайся до служби технічної підтримки через форму «Зворотний зв`язок» на сайті з відповідним питанням, на гарячу лінію 0-800-30-11-73, чи в спільноту Сан Саныч на Facebook і ми обов'язково відповімо.